FIRSATLAR

Partner Olmak İstiyorum

Momentum BT RPA teknolojisini, süreç madenciliği (Process Mining), makine öğrenmesi (machine learning (ML), nesnelerin interneti (Internet of Things- IOT) ve yapay zeka (Artificial Intelligence -AI) uygulamaları bütünleştirerek karanlık ofisler için çalışmaktadır.  Bu sayede insanı insan yapan düşünme ve üretme yeteneklerinin istediği ortamda çalışarak hayata geçirmesini hedeflemektedir.  Bu nedenle kolaylaştırıcı uygulama üreticileri ile iş birliğine hazırdır.

Çözüm Ortağı Olmak İstiyorum

Gelişen teknoloji ekonomik sistemlerde köklü değişiklikleri beraberinde getirmektedir. Paylaşım ekonomisi her geçen birçok teknoloji firmasının küresel ağda hızla yayılmasında önemli bir tetikleyici olmuştur.

Momentum BT’ nin küresel oyuncu olma yolundaki adımları için yayılma fırsatı yaratan paydaşlarına sunduğu fırsatlar için bizimle iletişime geçin

Kariyer Yapmak İstiyorum

Momentum BT, var olan yeteneklerin açığa çıkması ve kullanılmasını önemser bunu oluşturacak çalışma ortamı yaratmak için çalışır. Farklı disiplinler ve farklı kültürlerde yetişmiş kendini iyi ifade edebilen bireylerle çalışmayı sever.

Aradığımız en temel yetkinliklerimiz;

  • Disiplin
  • Öğrenme ve uygulama ile ilgili istek ve yeterlilik
  • Sosyal farkındalık ve gözlem

Başvurunuz için, el yazınızla ve bilgisayar ortamında hazırladığınız sizi diğerlerin önüne geçirecek potansiyellerinizi keşfedeceğimiz “Bir moment yaratmak istiyorum“ konu başlığı ile başvuru mektubunuzu iletişim adresimize göndermeniz yeterli.