HAKKIMIZDA

Momentum evrensel bir tanım olarak; kütle ve hızın çarpımında ortaya çıkan enerjidir. Bir çarpma/etki gücüdür. Bu etki gücü, hızın değişmesine, ivmeye neden olur. Buradan hareketle bizler bireylere ve her türlü oluşumlara ivme kazandıracak, onları koydukları hedeflere ulaşmada hızlandıracak güce sahip olduğumuz için buradayız.

Varoluşumuz

Kendi gücümüzün farkına vardığımızda bu gücü “insanların hayatlarına dokunabilmek” için kullanmaya ve paylaşmaya karar verdik. Varoluşumuzun temeline; Sürekli öğrenmeyi, öğrenileni aktarmayı ve aktarılanı davranışa dönüştürmeyi koyduk. Öğrenmek ve öğrenileni davranışa dönüştürmek için çıktığımız bu keyifli yolda, sizlerle birlikte yürüyüp yol arkadaşlığı ve rehberlik görevini üstlenmeyi hedef olarak belirledik.

Single Image
Single Image

İnancımız

“Bugüne kadar başarılan bütün mükemmel işler, içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır.” Bruce Barton . Biz içimizde; işte bu harikulade şeyleri yapabilecek, değişime ve gelişime sebep olabilecek gücün var olduğuna inanıyoruz.

Bizler;
İnsan olan her yerde ve her konuda içimizdeki heyecan ve tutkuyu, tecrübelerimizle birleştirmiş, konusunda uzman ve yenilikçi bir ekibiz. Birlikte çalıştığımız her birey veya oluşuma proje gözüyle bakıp, sahip oldukları gücün koşulların çok üzerinde olduğunu görerek yaklaşıyoruz. Eğlenerek öğrenmenin farkını biliyor, her projeyi oyunlarla süsleyerek daha çabuk davranışa dönüştürebiliyoruz. İhtiyacınız olan her konuda bizimle birlikte çözüm üretebileceğinizi, her soruna cevap bulabileceğinizi, dünyada uygulamada olan her türlü sistemi hayata geçirebileceğimizi biliyoruz.

Arzu GÖZEL

Proje Yöneticisi

Ufuk PEKER

Stratejist

Gresi SANJE

Dr. Öğr. Üyesi

Selahattin KUMLU

Prof. Dr.

Erhan EROĞLU

Prof. Dr.

Hasan YAŞAR

Eğitmen

Özlem HÜSEYİN

İstanbul Proje Yönetmeni